Junior Specjalista ds. kadr i płac / Specjalista ds. kadr i płac

Elanor Polska Sp. z o.o.

40-004 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Elanor Polska Sp.zo.o z siedzibą w Katowicach poszukuje pracowników stanowiska:

- Junior Specjalista ds. kadr i płac

- Specjalista ds. kadr i płac

Firma Elanor Polska specjalizuje się w outsourcingu usług kadrowo-płacowych dla firmy polskich, zagranicznych działających na rynku polskim, oraz firm nie mających siedziby na terenie Polski.

Głównym zadaniem na w.w stanowiskach jest koordynowanie procesów związanych z obliczaniem wynagrodzeń oraz prowadzeniem kadr dla zagranicznych firm działających na polskim rynku:)

Odział firmy jest w Katowicach. Praca świadczona będzie w Katowicach w siedzibie firmy.

 Jako firma oferujemy:

- prywatą opiekę medyczną

- nauka języka angielskiego w godzinach pracy

- możliwość pracy zdalnej

- praca w niekorporacyjnym środowisku

- praca w pełnym wymiarze czasu bądź niepełnym wymiarze czasu pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Rekrutacja:

1. Przesłanie CV.

2. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Kierownikiem Działu w firmie. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.

Aplikując na stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany na podstawie swoich kompetencji.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

- posiada doświadczenie i wiedzę kadrowo - płacową,

- posiada wiedzę z zakresie zagadnień płacowych, ubepzieczeniowych,
  podatkowych i prawa pracy,

- zna języka angielski w stopniu komunikatywnym - swobodne posługiwanie się
  językiem zarówno w mowie, jak i na piśmie,

- posiada doświadczenie w outsourcingu bądź na podobnym stanowisku -
  wymagany minimalny staż 3 lata,

- posiada praktyczne doswiadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych,

- posiada umiejętności obsługi pakietu Office i Excel (stopień średnio
  zaawansowany)

- posiada wykształcenie wyższe - studia ekonomiczne bądź pokrewne

- znajomość programu Assecco HR będzie dodatkowym atutem,

- ma dużą chęć nauki i rozwoju!

Prezentacja firmy

Firma Elanor Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą, która działa na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja