Junior/Senior Content Specialist

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1098813

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie treścią strony internetowej przy użyciu systemów CMS (FirstSpirit, SAP Hybris) zgodnie z globalną strategią content marketingową firmy
  • Przygotowywanie, optymalizacja oraz stały monitoring treści internetowych publikowanych na stronie internetowej firmy oraz zewnętrznych mediach internetowych, w tym Social Media
  • Weryfikowanie oraz akceptowanie danych otrzymywanych od pozostałych zespołów odpowiedzialnych za dostarczanie treści do publikacji
  • Współpraca z partnerami dostarczającymi treści
  • Stały monitoring, optymalizacja, blokowanie oraz wycofywanie treści zgodnie z wymaganiami klienta

Wymagania:

  • Umiejętność swobodnego poruszania się i obsługi środowisk CMS (preferowane FirstSpirit lub Hybris)
  • Dobra znajomość programu/ów do edycji zdjęć, grafik, filmów
  • Wiedza z zakresu SEO/SEM oraz Link Buildingu- mile widziana
  • Znajomość działania forów internetowych, blogów tematycznych oraz mediów społecznościowych
  • Duże zaangażowanie i pozytywne podejście
  • Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom C1), atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Warunki zatrudnienia: Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, niezbędne narzędzia pracy, pakiet kompleksowych szkoleń wprowadzających oraz możliwość rozwoju w ramach Działu Marketingu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy