Junior Sales Specialist (SEO/SEM/Facebook)

Wedo Sp. z o.o.

01-360 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Webworkers Sp. z o.o. – jesteśmy Domem Mediowym. Zajmujemy się sprzedażą, analityką, reklamą i doborem mediów. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Bemowo

Zakres obowiązków:

- telefoniczna sprzedaż produktów (pozycjonowanie, AdWords, kampanie Social Media)

Nasze oczekiwania:

- komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm,

- nastawienie na realizację celów i wyników sprzedaży,

- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

- doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta,

- chęci uczenia się i rozwoju umiejętności sprzedażowych,

- mile widziane zainteresowanie obszarem marketingu internetowego.

- mile widziane osoby z statusem studenta

Nasza oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

- stałe wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny,

- praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi,

Nie zapomnij, by do swojego CV dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Wedo Sp. z o.o. – jesteśmy Domem Mediowym. Zajmujemy się sprzedażą, anal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 300PLN - 4 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing