Junior Sales Controller

Antal Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Location: Mielec

Dla jednego z Naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydata, który chce rozwijać się na stanowisku Junior Sales Controller

Obowiązki:

  • Wsparcie raportowania Sales Controlling - przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej
  • Nadzór i wsparcie zespołów sprzedaży za pomocą raportów
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji audytów Klientów
  • Monitorowanie procedur / procesów w odniesieniu do: Wsparcia kosztowego kalkulacji oferty, ocenie korzyści / ryzyka na zasadach kontrolingu sprzedaży, śledzenie kanałów sprzedaży
  • Wsparcie w tworzeniu nowego systemu raportowania/kalkulacji
  • Tworzenie i obsługa biznes planów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum roczne doświadczenie w kontrolingu, księgowości lub audycie finansowym
  • komunikatywny język angielski - warunek konieczny
  • zaangażowanie
  • pozytywna energia
  • chęć rozwoju i nauki nowych rzeczy
  • zmysł analityczny

Oferujemy:

  • karta Multisport,
  • Opieka medyczna LUXMED,
  • szkolenia,
  • bogaty FS (dodatek wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci pracowników, dodatki świąteczne i inne)
  • stołówka
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl