Junior product engineer (NPI)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Łódź
9-10-69941

We współpracy z naszym Klientem - działającym na międzynarodową skalę producentem nowoczesnych rozwiązań meblowych dla biur, poszukujemy obecnie inżyniera, który będzie odpowiadać za wdrożenia nowych produktów.

Zadania:
- kontakt z działem marketingu i projektantami w celu ustalenia zakresu projektu;
- tworzenie dokumentacji technicznej produktu;
- przeprowadzanie kalkulacji w estymatorze w systemie ERP;
- projektowanie opakowań indywidualnych oraz zbiorczych z uwzględnieniem wymagań logistycznych oraz montażu w miejscu docelowym;
- tworzenie instrukcji montażowych oraz innych materiałów wsparcia technicznego do nowych produktów;
- poszukiwanie rozwiązań w celu maksymalnej unifikacji i typizacji materiałów, okuć i procesów technologicznych;
- udział we wdrożeniu produktu na produkcję;
- poszukiwanie nowych materiałów i ich dostawców, pozyskiwanie informacji o wymaganiach formalnych dla produktów;
- monitorowanie innowacji produktowych i oferty konkurencji.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (mile widziane mechaniczne, elektrotechniczne, technologia drewna);
- dobra znajomość języka angielskiego (B2);
- mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
- znajomość programów do projektowania - SolidEdge (preferowany), SolidWorks, AutoCAD;
- zdolności techniczne, umiejętność analitycznego myślenia.

Korzyści:
- umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej firmie;
- praca w elastycznych godzinach (rozpoczęcie między 7 a 9:00);
- pakiety Medicover - Sport i Opieka Medyczna;
- dofinansowanie do kursów i szkoleń;
- świeże owoce i warzywa dwa razy w tygodniu;
- inne benefity socjalne (paczki świąteczne, spotkania integracyjne).