Junior / Młodszy Programista C (programista systemów wbudowanych / embedded)

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem marki naszego klienta – firmy funkcjonującej w tematyce systemów bezpieczeństwa (w tym m.in. systemów oświetleniowych oraz sygnalizacyjnych), poszukujemy początkujących oraz doświadczonych specjalistów w programowaniu embedded.

Biuro znajduje się ok. 10 km na północ od krakowskiego rynku.

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie dokumentacji dla projektu.
  • Tworzenie oprogramowania dla systemów embedded.

Czego szukamy u kandydatów:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (np. z zakresu automatyki, elektroniki, matematyki, informatyki itp.),
  • Bardzo dobrej znajomości języka C,
  • Znajomości systemów wbudowanych oraz systemów czasu rzeczywistego,
  • Umiejętności programowania mikrokontrolerów ARM Cortex M,
  • Znajomości angielskiego na poziomie przynajmniej czytania dokumentacji,
  • Pozytywnego nastawienia, komunikatywności, dokładności i solidności,
  • Chęci rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języków takich jak C++, C#, Python,
  • Znajomość technologii webowych JavaScript, HTML, CSS, JSON, XML,
  • Umiejętność programowania na platformę PC, Android,
  • Znajomość zagadnień związanych z CI (Jenkins),
  • Znajomość protokołów TCP/IP, BACnet, Modbus ,
  • Umiejętności z zakresu elektroniki.

Klient proponuje:

  • Stabilne zatrudnienie, bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność (do wyboru)
  • Pracę nad ciekawymi, nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (premie),
  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych szkoleń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media