ManpowerGroup Sp. z o.o.

Junior IT Support

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Obsługa użytkownika i zgłoszeń w dedykowanym systemie
  • Podstawowa obsługa kont w Active Directory i Exchange
  • Obsługa awarii hardwareowych komputerów PC
  • Obsługa awarii softwareowych komputerów PC
  • Instalacja systemów / aplikacji
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe (IT)- wymagane (lub w trakcie studiów zaocznych)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub działach IT- mile widziane
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego- PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7,8,10 MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferta

  • Praca pon-pt (standardowe godziny biznesowe)
  • Praca dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych korporacji działających na rynku petrochemicznym
  • Nowoczesne biuro
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Pakiet szkoleń
  • Wynagrodzenie do 4000 zł brutto (dla studenta do 4000 netto)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials