Junior HR Business Partner

HAYS

Mazowieckie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mazowieckie
NR REF.: 1174094

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży finansowej, poszukujemy Osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • analiza trendów, koordynacja projektów i procesów z obszaru HR w celu realizacji strategii, opracowania rozwiązań, programów i polityk Human Resources
  • doradztwo w zakresie przestrzegania prawa pracy i przepisów
  • doradztwo w zakresie działań rekrutacyjnych, raportowanie
  • wspieranie i administrowanie procesami takimi jak przegląd wynagrodzeń, rozwój talentów
  • udzielanie porad i wskazówek menedżerom i kierownictwu z zakresu zagadnień HR
  • wsparcie przy wprowadzaniu i realizacji projektów HR
  • uczestnictwo w ocenie i monitorowaniu programów szkoleniowych w celu zapewnienia sukcesu firmy

Wymagania:
  • min. 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • znajomość j. polskiego i j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku w strukturze matrix

 Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w modelu hybrydowym
  • elastyczne godziny pracy (8:00/10:00 – 16:00/18:00)

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę za naszym pośrednictwem do 31.10.2023r. z ewentualną możliwością kontynuacji współpracy. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Wola).

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy