Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/08/2018.

Junior Grafik Designer

00-791 Warszawa, mazowieckie

Phenicoptere Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Phenicoptere Sp z o.o. , właściciel marki GLOV, zatrudni do swojego biura w Warszawie osobę wspierającą realizację bieżących projektów graficznych.
• Projektowanie i produkcja materiałów na potrzeby komunikacji marketingowej
• Przygotowywanie materiałów na reklamy prasowej oraz reklamy internetowej
• Przygotowywanie materiałów do druku
• Przygotowywanie materiałów video

Wymagania

Jeśli masz zmysł estetyczny i widzisz się w branży beauty, a dodatkowo:
- umiesz obsługiwać pakiet Adobe (Ps, Id, Ai)
- znasz się na grafikach do publikacji on-line (www, FB, Insta, Snap)
- znasz podstawy przygotowania plików do druku
- nie boisz się plików video i gifów (skręcanie, przycinanie) - warunek konieczny

Pracuj z fajnymi ludźmi w dobrej lokalizacji (Warszawa- Mokotów).

Phenicoptere Sp. z o.o. to jedna z najszybciej rozwijających się młodych firm w Polsce. ... Wprowadziła na rynek innowacyjne, opatentowane produkty do demakijażu GLOV Hydro Demaquillage. Spółka ma na koncie kilkadziesiąt międzynarodowych nagród za prowadzenie biznesu i za najlepszy produkt. Obecnie sprzedaje swoje produkty w międzynarodowych sieciach perfumerii takich jak: Sephora, Monoprix, Marionnaud w blisko 40 krajach na świecie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
1.000,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
multisport, medicover
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie