Opis stanowiska pracy

Phenicoptere Sp z o.o. , właściciel marki GLOV, zatrudni do swojego biura w Warszawie osobę wspierającą realizację bieżących projektów graficznych.
• Projektowanie i produkcja materiałów na potrzeby komunikacji marketingowej
• Przygotowywanie materiałów na reklamy prasowej oraz reklamy internetowej
• Przygotowywanie materiałów do druku
• Przygotowywanie materiałów video

Wymagania

Jeśli masz zmysł estetyczny i widzisz się w branży beauty, a dodatkowo:
- umiesz obsługiwać pakiet Adobe (Ps, Id, Ai)
- znasz się na grafikach do publikacji on-line (www, FB, Insta, Snap)
- znasz podstawy przygotowania plików do druku
- nie boisz się plików video i gifów (skręcanie, przycinanie) - warunek konieczny

Pracuj z fajnymi ludźmi w dobrej lokalizacji (Warszawa- Mokotów).

Prezentacja firmy

Marka GLOV została stworzona w 2011 roku przez dwie polki Monikę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
multisport, medicover
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie