Junior Embedded Test Engineer - Center of Excellence

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-50485

Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Firmware Test Engineer

Zakres obowiązków:
- tworzenie planów testów oprogramowania wbudowanego
- wykonywanie testów funkcjonalnych i systemowych
- automatyzacja testów (Python)
- współpraca z zespołem Developerów i Inżynierem Projektu
- utrzymywanie i doskonalenie środowiska testowego

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne
- znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- min. rok komercyjnego doświadczenia w testowaniu oprogramowania
- doświadczenie w obszarze automatyzacji (jezyki obiektowe)

Korzyści:
- uczestnictwo przy rozwijaniu zupełnie nowego produktu mającego wejść na globalny rynek
- udział w tworzeniu centrum badawczo-rozwojowego
- stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii
- system świadczeń pozafinansowych
- możliwość udziału w nowych, ciekawych projektach

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna