Junior Digital Marketing Specialist - Web Content

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-19-60565

Dla naszego klienta, globalnej firmy, lidera w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Junior Digital Marketing Specialist.

Zakres obowiązków:

- zarządzanie treściami na stronach internetowych w obszarze EMEA,
- realizacja e-mailowych kampanii marketingowych,
- tworzenie seminariów webinarowych,
- sporządzanie formularzy zgłoszeniowych,
- współpraca z międzynarodowym zespołem marketingowym (Czechy, Wielka Brytania).

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu marketingiem online (web content),
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i edycję treści pisanych,
- umiejętność edycji zdjęć w programach graficznych (np. Photoshop),
- znajomość systemów CMS do zarządzania trescią ( np. TeamSite) oraz narzędzi do automatyzacji marketingu (np. Eloqua),
- podstawowa znajomość HTML,
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
- dbałość o szczegóły i kreatywność,
- umiejętność zarządzania własnym czasem.

Korzyści:
- umowa o pracę,
- praca w międzynarodowym zespole Digital Marketingu,
- możliwość współpracy z ekspertami oraz uczestniczenia w różnorodnych projektach,
- nowoczesne narzędzia do pracy,
- stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku,
- system świadczeń pozafinansowych.

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Analityka