Opis stanowiska pracy

4-16-63211
Wynagrodzenie: 5500 - 8500 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy technologicznej poszukujemy Junior DevOps'ów. Jeśli chcesz się rozwinąć w dużej, międzynarodowej firmie to na pewno będzie to dle Ciebie dobry wybór.

Obejmując to stanowisko skupisz się na dostarczaniu oprogramowania dla zaawansowanego rozwiązania do przetwarzania danych telekomunikacyjnych. Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie istniejącej infrastruktury, tworzenie nowych środowisk i automatyzację zadań. Będziesz pracować z inżynierami oprogramowania, konsultantami systemowymi, menedżerami ds. świadczenia usług w Wielkiej Brytanii i Europie, obu Amerykach, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.

Główne zadania:

- Administracja i monitorowanie systemu: Windows Server (2012, 2016) i Linux (CentOS)
- Badanie i diagnozowanie problemów oraz incydentów
- Współtworzenie bazy wiedzy dla klientów

Wymagania:
- Zrozumienie przetwarzania w chmurze i wirtualizacji
- Doświadczenie w administracji Windows Server i Linux
- Znajomość sieci LAN/WAN (przełączniki, routery i zapory)
- Umiejętność konfiguracji Active Directory
- Znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Bash, PowerShell lub Python)
- Znajomość JIRA

Korzyści:
- Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w obszarze IT

- Atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy i podwyżki roczne

- Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

- Pakiet relokacyjny dla osób spoza Poznania

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie