Junior courier HR operations specialist with German (m/f)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • obsługa poczty elektronicznej,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • bieżące prace biurowe.

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/ B2,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi do pracy online np.: Google Sheets, Docs, Slides,
  • umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy,
  • niekorporacyjną atmosferę, miły, pomocny zespół,
  • pakiet sportowy, medyczny, a także ubezpieczenie na życie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 w atrakcyjnym biurowcu w centrum miasta,
  • wynagrodzenie 4500 - 5000 zł brutto.

Czekamy na Twoje CV, skontaktujemy się z każdą osobą, która zaaplikuje. Jeśli chcesz wcześniej porozmawiać o tej ofercie, to możesz w tej sprawie skontaktować się z Pawłem, który jest odpowiedzialny za tą rekrutację. Nr. tel. 723 979 917.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy