Opis stanowiska pracy

7-10-54275

Dla naszego klienta, firmy informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku tworzącej systemy ERP w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy abmitnych osób, które chciałaby dołączyć do organizacji na stanowisko: Junior C++ Developer

Zakres obowiązków będzie obejmować m.in.:
- Rozwój aplikacji w języku C++
- Projektowanie nowych rozwiązań
- Bieżące testy kodów
- Zarządzanie dokumentacją techniczną
- Uczestnictwo w spotkaniach projektowych

Wymagania:
Idealny Kandydat posiada:
- Zaawansowaną znajomość języka C++
- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
- Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Korzyści:
Klient oferuje:
- Elastyczne godziny pracy i home office
- Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę jak i B2B
- Możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
- Pakiet socjalny: karta Multisport, opieka medyczna, język angielski, ubezpieczenia grupowe
- wsparcie doświadczonych developerów
- Pracę w komfortowych warunkach – gwarantowane miejsce parkingowe, wyposażona kuchnia i jadalnia

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP