Junior AP Accountant with Finnish

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Junior AP Accountant with FinnishMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami poprzez nadzorowanie poprawności dokumentacji od zarejestrowania do realizacji płatności,
  • Procesowanie i rozliczanie faktur oraz płatności,
  • Osoba pierwszego kontaktu dla lokalnych dostawców,
  • Wykonywanie czynności związanych z zakończeniem miesiąca (uzgodnienie GL/AP oraz GR/IR),
  • Uzgodnienie oświadczenia dostawców.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w księgowości, administracji lub obsłudze klienta (szczególnie w branży SSC/BPO),
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość języka fińskiego,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole,
  • Praca w skandynawskiej organizacji,
  • Pracę w biurze w centrum miasta,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.