Opis stanowiska pracy

BluBlu Studios jest jednym z wiodących studiów animacji 2D w Polsce. Na co dzień realizuje liczne projekty związane z animacją, wideo i grafiką dla klientów z najróżniej-szych zakątków świata, w tym wiodących polskich grup medialnych. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

JUNIOR ANIMATOR 2D

miejsce pracy: Warszawa (metro Politechnika/pl. Unii Lubelskiej)

Co oferujemy?
• 2-3 miesięczny płatny okres próbny z możliwością dalszego stałego zatrudnienia
(umowa o pracę/własna działalność)
• Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i stanowisku
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Luźną i przyjazną atmosferę pracy w gronie młodych osób
• Pracę przy licznych międzynarodowych projektach w studio posiadającym stabilną pozycję rynkową
• Możliwość rozwoju własnych zainteresowań i zdobycia dużej porcji doświadczenia.

Zakres obowiązków:
• Realizacja animacji z zakresu motion design’u i animacji postaci (projekty o niższym stopniu złożoności)

Wymagania

• Znajomość programów niezbędnych do pracy na danym stanowisku (Adobe After Effects i Adobe Premiere, ew. Toon Boom Harmony i Cinema 4D)
• Wcześniejsze doświadczenie przy tworzeniu animacji 2D (własne projekty lub komercyjne)
• Pasjonowanie się realizacją animacji 2D oraz motion design’em
• Posiadanie portfolio, niekoniecznie komercyjnego
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca realizację projektów w tym języku
• Samodzielność, choć także umiejętność pracy w zespole
• Cierpliwość, staranność oraz dobra organizacja pracy
• Chęć dalszego rozwoju
• Pozytywne podejście do życia!

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
- znajomość oprogramowania 3D oraz Toon Boom Harmony, Flash lub Anime Studio
- umiejętność rysowania w Adobe Illustrator/Photoshop
- umiejętność udźwiękawiania klipów
- doświadczenie filmowe i montażowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
• portfolio wraz z Showreelem lub kilkoma linkami do najlepszych prac (nie przyjmujemy zgłoszeń bez portfolio!)
• CV
• informacji odnośnie dyspozycyjności (od kiedy możesz podjąć pracę)

Przewidywany czas rozpoczęcia pracy:
Listopad 2017

Miejsce pracy:
stacjonarne - Warszawa (pl. Unii Lubelskiej/metro Politechnika)

Z góry przepraszamy jeśli komukolwiek nie damy rady odpowiedzieć – w takim przypadku zachęcamy do ponownego aplikowania w nadchodzących rekrutacjach!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.

Prezentacja firmy

Warsaw-based, award-winning animation production company.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie