Junior Analyst

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
Junior AnalystMiejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z zagranicznymi kontrahentami z Włoch oraz Hiszpanii
  • Wysyłanie monitów
  • Weryfikacja danych w wewnętrznym systemie CRM
  • Monitorowanie i usprawnianie procesów biznesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, księgowość, zarządzanie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum C1
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości

Oferujemy:

  • Stanowisko w dynamicznej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia
  • Szeroki pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpiecznie na życie, prywatna opieka medyczna)
  • Jasno zdefiniowaną ściężkę kariery (menedżerska, ekspercka)
  • Dodatkowy bonus roczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.