Junior Accountant

TPA Poland

Poznań, wielkopolskie

TPA Poland
TPA to międzynarodowa i dynamicznie rozwijająca się grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w dziale księgowości (najchętniej w biurze rachunkowym)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości zasad księgowych oraz przepisów podatku dochodowego od osób prawnych i VAT
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza Excela)
  • wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne)
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • rzetelności, dokładności i odpowiedzialności

Główne zadania:

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
  • pomoc przy przygotowywaniu raportów dla Klientów
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • asysta podczas audytów i kontroli podatkowych
  • pomoc w przygotowywaniu rozliczeń i deklaracji podatkowych

Oferujemy:

  • pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w różnych obszarach księgowości
  • kafeterię benefitów m.in. opiekę medyczną i pakiet sportowy
Po zapoznaniu się z poniższymi informacjami dotyczącymi danych osobowych wyślij nam swoje CV za pomocą aplikacji on-line.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w innych sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu (61-730) przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.