Java Test Automation Engineer

Kraków, małopolskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy:

Zespół testuje różnorodne produkty z zakresu: systemów radiowych, sieci, aplikacji, anten radiowych

Twoimi zdaniami na tym stanowisku pracy będą:

• Pisanie i wykonywanie scenariuszy testów systemu

• Wsparcie dla różnych projektów inżynierii systemów

• Automatyzowanie operacji złożonych sieci IT (bezpieczeństwo publiczne)

• Szczegółowa wiedza / umiejętności obejmują znajomość na poziomie systemu konfiguracji sieci IT, protokołów routingu, wirtualizacji serwerów, TCP / IP, Ethernet, łączności bezprzewodowej

To praca dla Ciebie jeżeli posiadasz:

• Znajomość JAVA i języków skryptowe (Python, Perl)

• Znajomość narzędzi i technik CI / CD, np. Jenkins, TeamCity

• Znajomość metodologii testowania

• Doświadczenie w metodologii Agile

• Dbałość o szczegóły

Mile widziane:

• •Znajomość standardów telekomunikacyjnych (APCO25)

Wymagania

A co w zamian?

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + podniesione koszty uzyskania przychodu

• Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie

• Dopłata do karty Multisport

• Udogodnienia w biurze – nowoczesne budynki, nielimitowany dostęp do napojów (kawa, herbata), świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki etc.

• Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe

• Możliwość dofinansowania edukacji

• Udogodnienia dla członków rodzin pracowników: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne, imprezy rodzinne

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy