Java Softaware Engineer

HRK S.A.

Warsaw, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest software house, tworzący innowacyjne produkty dla największych banków, fin-techów, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych, zatrudniający w Europie, Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii ponad 500 specjalistów. Obecnie nasz Klient poszukuję osoby na stanowisko:

Java Softaware EngineerMiejsce pracy: Warsaw

Zadania:

  • Projektować i implementować rozwiązania w technologii Java
  • Modelować struktury danych
  • Analizować i usuwać błędy
  • Implementować nowe wymagania biznesowe z użyciem Spring, Hibernate, Camel oraz innych wiodących na rynku rozwiązań
  • Doprecyzowywać wymagania biznesowe w realizowanych przez zespół zadaniach
  • Przygotowywać testy jednostkowe i integracyjne
  • Dokumentować tworzone rozwiązania

Wymagania:

Must have:

Java 7 |Spring 4 | AngularJS | JavaScript | Hibernate | RESTful + SOAP webservices | SQL (PostgreSQL) | MyBatis | Maven | Oracle| Git | JUnit | Mockito | ActiveMq | OSGi

Nice to have:

 Solr | Camel | Angular + TypeScript | AWS

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu B2B/UoP
  • Częściową pracę zdalną po okresie próbnym
  • Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka branżowa
  • 80h w roku na rozwój własny (lekcje angielskiego, szkolenia i konferencje, Centra Kompetencji, Hackathony)
  • Premie finansowe za polecenia wewnętrzne pracowników
  • Elastyczne godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.