Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Java Senior Software Engineer

Kraków, małopolskie

Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

PROJECT DESCRIPTION

System Management team provides solutions for network management and monitoring. We are looking for passionate back-end developer to join one of our Scrum Teams. Together with us you will develop products that are responsible for provisioning LTE public safety communication systems.

Our products are designed in line with the newest trends in software development. They are entirely developed and tested in our R&D center in Krakow.

GENERAL INFORMATION

Where - Kraków ul. Czerwone Maki 82
Emp. type - full-time
Computer - Notebook or Workstation
OS - Windows
Monitors - 2

WORK SPECIFICATION

Hot Desk x Flexible hours ✓

Open space ✓ Dress code x

WORK METHODOLOGY

  • Scrum & SAFe
  • Self-organized, cross-functional teams
  • Strong software engineering practices with focus on software craftsmanship
  • Fast paced offering growh potential

JOB PROFILE

NEW FEATURES 40%

BUG FIXING 20%

TESTING 20%

SELF DEVELOPMENT 10%

DOCUMENTATION 10%

REQUIREMENTS

MUST HAVE

Java 3+ years of experience Databases (PostgreSQL), JPA, Hibernate Spring Framework Jira, GIT, Sonar, Jenkins, Maven REST

Education: Higher-technical BSc or MSc

English: Upper Intermediate

NICE TO HAVE

Experience in developing solutions with Amazon Web Services (AWS) Experience in developing MicroServices solutions

Spring Data, Spring Boot, Spring Cloud, Spring Security, Mockito framework, LDAP, Artifactory Linux, Javascript

BONUSES

  • Private Health Care
  • Technical Communities
  • Training
  • CSR Events
  • Private Life Insurance
  • Sport events
  • Grill place
  • Volleyball field
  • Multisport/Social Fund
  • Free Coffee and Fruits
  • Free Parking
  • Relocaton Package
  • 8 hours working day (30 minutes lunch break included)

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku.... Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym.

Nasza czołowa pozycja w tych obszarach obejmuje obsługę komunikacji służb bezpieczeństwa publicznego od infrastruktury do aplikacji i urządzeń, takich jak komunikatory radiowe czy specjalistyczne przenośne urządzenia obliczeniowe dla przedsiębiorstw. Produkujemy zaawansowane urządzenia rejestrujące dane, takie jakie czytniki kodów kreskowych i RFID (identyfikacja za pomocą fal radiowych) dla biznesu. Dostarczamy profesjonalne i komercyjne radiotelefony na potrzeby różnych rynków, a z myślą o przedsiębiorcach detalicznych tworzymy również nielicencjonowane szerokopasmowe architektury i bezprzewodowe sieci lokalne (WLAN).

Nasz ośrodek w Krakowie, zatrudniający ponad 1000 osób, to jedno z czołowych centrów Motoroli na świecie. Główne jego części to:
Centrum Rozwoju Oprogramowania, gdzie tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA.
Centrum Finansowe będące częścią globalnej sieci finansowych Shared Services, świadczących usługi księgowo-rozliczeniowe oddziałom Motorola Solutions na całym świecie.
Pomagamy ludziom pracować lepiej w ważnych momentach. To jest nasz cel.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - ERP , Praca IT - Bazy danych