Java Developer

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta -  największej firmy informatycznej w Polsce, poszukujemy obecnie specjalistów na

stanowisko Java Developer.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java
  • Dobrej znajomości języka Java8 i wyżej, Spring, Hibernate
  • Dobej znajomości narzędzi: IntelliJ, Git, Maven/ Gradle, Jira
  • Dobrej znajomości baz danych: Postgres, MySQL, Oracle, MongoDB
  • Umiejętności budowania aplikacji w Gradle i kontenerów Docker
  • Doświadczenia w architekturze mikroserwisów
  • Praktycznej znajomości RESTful Web Services

Mile widziane:

  • Znajomość języka JavaScript
  • Znajomość React, Angular 2+

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • Wyjazdy integracyjne

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy