Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Java Developer

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Kilenta - jednego z liderów branży ubezpieczeń, działającego równierz w sektorze inwestycyjnym  - poszukujemy kandydata na stanowisko Java Developer

Kandydat będzie pełnił rolę programisty wiodącego nad systemem procesów reasekuracyjnych. Współpracować będzie zarówno z zespołem Architektury Systemowej jak i z Departamentem Biznesowym.  Zadba o rozwój systemu  opartego o frameworki Spring i Hibernate oraz narzędzi CI i monitoringu, zgodnie z podjeściem DevOps.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • przynajmniej 4 letnie doświadczenie w programowaniu w Java/J2EE
  • znajomość następujących technologi: Java8, Sring (Core, AOP, MVC, ORM, JMS, Security), Hibernate, Apache, CXFApache POI, JAXB, GIT, Apache Maven, Apache Tomcat
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • wyższe wykształcenie techniczne

Dodatkowymi atutami będą:

  • zdolności alanalityczne
  • otwartość na kontakt z biznesem
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i zaangażowanie
  • nastawienie na realizację zadań
  • dbałosć o wysoką jakość tworzonych rzowiązań

Oferujemy:

  • współpracę opartą o kontrakt B2B (via Devire)
  • kontrakt na minimum rok z możliwością przedłużenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę MultiSport
  • pracę w nowoczesnym biurze klienta w atrakcyjnej lokalizacji
  • elastyczne godziny pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy