Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:
  • znajomość podstaw języka Java i relacyjnych baz danych, SQL

  • język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną

  • chęć doskonalenia kompetencji i proponowania nowatorskich rozwiązań

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy:
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami IT (Java 8, Hibernate, Spring, Web service, REST, JPA, Querydsl, Maven, Java FX, Android, XML, GWT, GXT, Glassfish / Payara, PostgreSQL)

  • elastyczne godziny pracy (między 07:00 - 19:30)

  • stabilizacja i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • swobodna atmosfera pracy,

  • możliwość pracy zdalnej

  • karta MultiSport,

  • ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

  • stała możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych (szkolenia i kursy)

  • dogodna lokalizacja miejsca pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy