Java Developer - rekrutacja online

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Java Developerów do Krakowa do kilku projektów dla firmy, która dostarcza rozwiązania technologiczne dla klientów na całym świecie. Proces rekrutacyjny odbywa się w 100% online.

Java DeveloperMiejsce pracy: Kraków

Dostępne projekty:

1) Java Developer, FMS w modelu SaaS (klient z Finlandii), 70% rozwój nowych funkcjonalności

Stack: Java 14, Vaadin, Maven, Apache Kafka, Docker, Kubernetes, Jenkins & SonarQube, IntelliJ, GIT & Bitbucket

2) Java Developer, TMS w modelu SaaS (klient ze Szwecji i Holandii), 70% rozwój nowych funkcjonalności

Stack: Java 8/11, Ant, Gradle, Eclipse, Bash, PostgreSQL, Git & Bitbucket, Jenkins & SonarQube, Kibana, Ubuntu Linux

Widełki: do 90 zł/h B2B

Praca 100% zdalnie do 31.03.2021 (dla chętnych możliwość przychodzenia do biura)

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w Javie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)
  • znajomość systemu Linux

Oferujemy:

  • pełen pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna ubezpieczenie, czas na rozwój własny)
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • rozwój kompetencji technicznych i miękkich
  • dbałość dobre praktyki wytwarzania oprogramowania i atmosferę

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy