IT Technical Product Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów Kiedy jak nie teraz?

A zatem… Dołącz do nas!

IT Technical Product ManagerMiejsce pracy: Kraków

Twoje Zadania

Jako Technical Product Manager będziesz odpowiedzialny za  rozwój produktu,  projektowanie oraz zarządzanie cyklem projektu. Przy tym będziesz ściśle współpracować z zespołami biznesowymi, z architektami, zespołami DevOps.

PROJEKT w pigułce:  branża finansowa, projekt dotyczy  bankowości komercyjnej; platforma organizacyjna- komunikator między klientem, a biznesem

Czego oczekujemy?

  • Min. 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze IT
  • Doświadczenia pracy na stanowiskach programistycznych/związanych z architekturą
  • Umiejętności zarządzania zespołem, cyklem technicznych projektów w skali globalnej
  • Mile widziane doświadczenie pracy z Adobe Experience Manager
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość metodyki SCRUM, Agile jest także dla nas bardzo istotna
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedza wzajemnie ucząc się nowych technologii -> programy mentorskie
  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Praca zdalna 1-2 dni w tygodniu. A nawet więcej, jeśli będziesz z nami dłużej J
  • Rynkowe stawki - umowa o pracę/B2B
  • Start pracy miedzy 7.00 a 10.00
  • Pakiet benefitów – Ty wybierasz!
  • Gustowne biuro w dogodnej lokalizacji ;)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.