InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

IT Support (helpdesk)

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • testowanie i walidacja założeń systemu przed wprowadzeniem na produkcję,
  • współpraca z zespołem programistów,
  • wprowadzanie usprawnień systemowych na podstawie feedbacku użytkowników,
  • dbanie o terminowość wprowadzania aktualizacji systemowych,
  • nadzorowanie przypisanych projektów i dbanie o dokumentację,
  • zadania związane z II linią helpdesk.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (helpdesk I i II linia)
  • znajomości aplikacji Jira Servicedesk i Team Viewer,
  • umiejętności pracy w środowisku Windows,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz doskonałej znajomości języka polskiego,
  • proaktywnej postawy, kreatywności i umiejętności analitycznego myślenia.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • ciekawą, niemonotonną pracę, która stawia ciekawe wyzwania,
  • udział w projekcie wdrożenia zagranicznej marki na rynek polski,
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji,
  • system benefitów,
  • wynagrodzenie na poziomie ok 8 000 zł brutto - zależnie od doświadczenia i kompetencji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.