IT Support Analyst Italian and French

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie poprawnego funkcjonowania systemów
  • Nadzorowanie i utrzymanie systemów, serwisów informatycznych i aplikacji klientów
  • Monitorowanie działania systemu
  • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi
  • Określanie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego i francuskiego (lub języka włoskiego i angielskiego)
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność
  • Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Program szkoleń technicznych
  • Pracę i rozwój w międzynarodowym zespole
  • Biznesowe godziny pracy
  • Rozwijanie umiejętności językowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.