IT Solutions and Security Architect

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Nadzorowanie rozwoju systemów IT organizacji oraz bezpośrednie wsparcie Dyrektora IT w kształtowaniu ekosystemu IT w firmie. Ciągłość i niezawodność realizacji procesów biznesowych w systemach informatycznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest infrastrukturalna grupa telekomunikacyjna, budująca nowoczesną światłowodową sieć dostępową Next Generation Access

Opis stanowiska

  • Zrozumienie potrzeb biznesowych i aktualnych możliwości systemów IT
  • Współpraca z dostawcami w celu opracowywania koncepcji rozwiązań procesowych, systemowych oraz integracyjnych systemów IT
  • Zapewnienia spójności wizji rozwoju w obszarach: procesów, modelu danych, technologii zgodnie z strategią architektoniczną
  • Zapewnienie standaryzacji, skalowalności, stabilności, wydajności architektury IT w reżimie budżetowym
  • Identyfikowanie zależności między projektami i wzajemnych wpływów wymagań
  • Wsparcie wdrażanych procesów/projektów w ramach testów
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa architektury systemów IT
  • Tworzenie i implementacja polityk bezpieczeństwa
  • Organizowanie cyklicznych audytów bezpieczeństwa i implementacja zaleceń
  • Monitorowanie najnowszych trendów i sugerowanie odpowiednich rozwiązań
  • Uczestnictwo w procesie definiowania strategii i taktyki IT
  • Tworzenie map-drogowych rozwoju systemów IT spółki
  • Wsparcie w zarządzaniu kontraktami outsourcingowymi i dostawcami rozwiązań IT

Profil kandydata

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Solution Architect
  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa systemów IT
  • Znajomość aspektów współpracy z zewnętrznymi dostawcaim będzie dodatkowym atutem
  • angielski na poziomie komunikatywnym (czytanie dokumentacji, materiałów profesjonalnym, potencjalnie relacje z dostawcami spoza Polski)
  • Znajomość środowiska salesforce.com i jego integracji z innymi systemami poprzez szynę Mule ESB
  • Znajomość kilku z technologii: Postgres, Patroni, Spark, PySpark, Spark Streaming , Debezium, Kafka
  • Znajomość Azure AD, MS 365 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zdalny model pracy
  • Elastyczne godziny i duża autonomia
  • Wpływ na budowanie strategii firmy
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na życie
  • Możliwość zarządzania autonomicznego obszarem, budowanie standardów i procesów w obszarze IT, możliwość rozwoju profesjonalnego, wpływ na organizację
  • Wspópraca na zasadzie UOP lub B2B
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page