IT Presales Specialist / Specjalista Informatyk

Connect Distribution Sp. z o.o.

Warszawa, 02-640, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem (VAD) oprogramowania i sprzętu IT światowych producentów z dziedziny m.in. bezpieczeństwa, pamięci masowych i rozwiązań chmurowych. W związku z dynamiczną rozbudową lini produktowych poszukujemy osób, które będą wsparciem technicznym dla zespołu handlowego m.in. w zakresie rozwiązań pamięci masowych, wirtualizacji czy systemów bezpieczeństwa IT.
Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, chcesz zdobywać nowe kompetencje, potrafisz rozwiązywać problemy techniczne a ponadto umiesz dzielić się swoją wiedzą z innymi - dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
* Techniczne wsparcie dla zespołu handlowego
* Dobór rozwiązań i produktów optymalnych dla potrzeb klientów
* Prowadzenie prezentacji technicznych dla partnerów i klientów
* Współpraca z działami technicznymi dostawców w kraju i za granicą
* Wsparcie przy instalacji oprogramowania i konfiguracji sprzętu u klientów

Oferujemy:
* Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
* Kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami
* Szkolenia w kraju i zagranicą
* Przyjazną atmosferę pracy w młodym, kilkunastoosobowym zespole
* Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
* Opiekę medyczną
* Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagania

* Minimum roczne doświadczenie na stanowisku technicznym w obszarze IT
* Praktyczna znajomość systemu Windows Server na poziomie administracji
* Doświadczenie w pracy w środowisku VMware lub MS Hyper-V
* Praktyczna znajomość zagadnień związanych sieciami, administracją lub bezpieczeństwem systemów IT
* Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
* Umiejętność pracy w zespole
* Sumienność i staranność w realizacji powierzonych zadań
* Język angielski (swobodna komunikacja + słownictwo techniczne)

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Sprzedaż