IT Network Engineer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego.

Poszukujemy doświadczonej  osoby na stanowisko IT Network Engineer do Zespołu ds. Infrastruktury Sieciowej firmy, która prowadzi najnowocześniejszą sieć korporacyjną ,zapewnia globalne możliwości VoIP i VaaS, a także współpracę wideo HD w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie.

Biuro :Kraków (praca hybrydowa)

Zakres obowiązków:

  • Praktyczne wsparcie operacji sieciowych w celu zapewnienia integralności, wydajności i dostępności globalnych sieci LAN, WAN i sieci bezprzewodowych firmy
  • Obsługa, instalacje, konfiguracje i ocena komunikacji sieciowej, w tym LAN, WAN oraz sprzętu i oprogramowania telekomunikacyjnego.
  • Ustanawianie i dokumentowanie standardów architektury sieci oraz zapewnienie całkowitej integracji sieci.
  • Planowanie i monitorowanie wydajności.

Firma oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę
  • Komfortowe warunki pracy ( wysokiej klasy biura, miejsca parkingowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna
  • Brak dress code
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny

Podstawowe wymagania

  • Umiejętności rozwiązywania problemów w celu rozwiązania złożonych problemów.
  • Doświadczenie w przełączaniu wielowarstwowym ( min. 3 lata doświadczenia w sieci z przełączaniem i routingiem)
  • Licencjat z informatyki, informatyki lub dziedzin pokrewnych
  • Doświadczenie w konfiguracji, instalacji i monitorowaniu urządzeń sieciowych
  • Ponad 3 lata z WAN, takimi jak BGP, EIGRP, OSPF, VRF
  • Rozumienie technologii wirtualizacji  (VMware i Hyper-V)
  • Ponad 3 lata z siecią LAN/WLAN, taką jak DNS, adresowanie IP, QoS, Spanning Tree, Multicast
  •  Ponad 2 lata  z routerami Cisco
  •  Certyfikaty Cisco
  •  Angielski – bardzo dobra znajomość (C1)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media