IT Manager - Ostrołęka

mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie 10 osobowym zespołem funkcjonującym w obszarze infrastruktury oraz aplikacji. Zespół IT obsługuje około 700 użytkowników zlokalizowanych w kilku miastach w Polsce w tym w Ostrołęce. Stanowisko jest zlokalizowane w Ostrołęce, jest możliwość pracy zdalnej natomiast ważnym jest aby na początku pracy wybrana osoba mogła pracować w biurze w Ostrołęce.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest skandynawska firma z branży produkcyjnej.

Opis stanowiska

  • Koordynacja i zarządzanie 10 osobowym zespołem IT
  • Udział i prowadzenie międzynarodowych i lokalnych projektach IT
  • Zrozumienie potrzeb biznesu, tego co ma na niego wpływ oraz wdrażania rozwiązań które odpowiedzą na te zagadnienia
  • Współpraca członkami leadership teamu w celu poprawy funkcjonowania firmy i współpracy między zespołami
  • Merytoryczne wspieranie zespołu podczas projektów
  • Rozwój zespołu : prowadzenie szkoleń, rekrutacje, podsumowania roczne

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem po stronie IT
  • Bardzo dobra znajomość j angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w biurze w Ostrołęce (przy możliwości częściowej pracy zdalnej)
  • Gotowość do podróży służbowych (około 30 dni w skali roku)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management