IT Business Analyst

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zerochaos dla swojego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba na stanowisku IT Business Analyst będzie łącznikiem pomiędzy biznesem w regionie EMEA a działem IT. Będzie współpracować z różnymi grupami biznesowymi oraz wspierać projekty transformacji biznesu.

Obowiązki:

• Kierowanie zespołem projektowym w celu opracowania planów projektu i zdefiniowania strategii komunikacyjnej statusu projektu

• Ścisła współpraca pomiędzy biznesem a działem IT, w celu koordynacji dostarczania rozwiązań IT dla biznesu

• Planowanie i prowadzenie dużych projektów i ulepszeń w ramach uzgodnionego harmonogramu i budżetu

• Zbieranie i analiza wymagań Klientów

• Usprawnianie komunikacji pomiędzy różnymi jednostkami organizacyjnymi

• Ulepszanie procesów w obszarze funkcjonalnym

• Wsparcie konsultacyjne, opracowywanie innowacyjnych rozwiązań

• Aktywne wspieranie partnerów EMEA w dostarczaniu wysokiej jakości informacji niezbędnych do prowadzenia działalności poprzez realizację projektów i mniejszych inicjatyw oraz wspieranie i ulepszanie odpowiednich rozwiązań

• Przestrzeganie oraz dzielenie się praktykami i standardami International Institute of Business Analysis (IIBA)

Wymagania

Wymagania:

• Minimum dwa lata udokumentowanego doświadczenia w analizie biznesowej lub zarządzaniu projektem

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub biznesowe

• Płynny język angielski (warunek konieczny)

• Wiedza z zakresu mapowania procesów biznesowych, modelowania danych oraz technologii wspierających biznes

• Doświadczenie we wdrażaniu usprawnień procesów biznesowych

• Praktyczne umiejętności z zakresu korzystania z komputerowych narzędzi do planowania projektu i zarządzania czasem

• Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

• Umiejętności negocjacyjne

• Gotowość do odbywania podróży służbowych (30%)

Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Premie kwartalne

• Benefity pozapłacowe (min. karta Multisport, vouchery do kina, ubezpieczenie na życie)

• Dodatki finansowe na wakacje i przedszkola

• Program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne)

• Międzynarodowe środowisko pracy oraz szanse na poznanie różnych gałęzi biznesu takich jak sprzedaż, logistyka, produkcja oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe, takie jak system CPMS, SAP CRM, BI itp.

• Elastyczny czas pracy

• Eventy firmowe

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management