Inżynier Wsparcia Technicznego/Kosztorysant Rozdzielnic Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta - producenta szaf automatyki -  w związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego/Kosztorysant Rozdzielnic ElektrycznychMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Sporządzanie kalkulacji rozdzielnic nN
  • Tworzenie ofert techniczno - handlowych
  • Współpraca z dostawcami komponentów
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych
  • Koordynacja zamówień
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne: elektronika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne (preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci studiów zaocznych)
  • Doświadczenie w kalkulacji rozdzielnic nN
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne)
  • Znajomość aparatury niskiego napięcia
  • Znajomość obsługi środowiska CAD
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, (szczególnie MS EXCEL)
  • Wysoka samodyscyplina
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność

Dodatkowe atuty:
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z automatyką
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilizację zatrudnienia
  • Pracę w gronie pasjonatów
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym: komputer, telefon służbowy)
  • Pracę w kreatywnym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • Po etapie wdrożenia oraz uzyskaniu pełnej samodzielności możliwość pracy w systemie Home Office
  • Pracę z poziomu siedziby firmy w Piasecznie k. Warszawy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.