Opis stanowiska pracy

5-10-57556
Wynagrodzenie: 4000 - 9000 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej swój dział R&D we Wrocławiu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżynier Rozwoju Produktu.

Zakres obowiązków obejmuje:
- Analizę i ocenę wadliwych części za pomocą specjalistycznego sprzętu,
- Projektowanie i optymalizacja produktu pod kątem wydajności/jakości,
- Pomoc w przenoszeniu technologii z etapów rozwoju do etapu produkcji seryjnej,
- Optymalizacja i testowanie technologii,
- Udział w przygotowaniu i aktualizacji interfejsów projektowych i procesowych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne takie jak: Elektronika, Elektrotechnika, Mechanika, Mechatronika, Energetyka, Automatyka i Robotyka, itp.),
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunków technicznych itp.
- Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych, przyrządów pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu,
- Nastawienie na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (możliwość pracy w międzynarodowych zespołach).

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem,
- Dodatkowe benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, karty lunchowe, eventy firmowe,
- Możliwość skorzystania z licznych szkoleń (wewnętrzne i zewnętrzne).

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Grafika / Projektowanie