Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości preparatów kosmetycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa
04/2021

Zadania:

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych znajdujących się na terenie firmy,
  • nadzór nad pracą urządzeń zgodnie z ISO 9001 i 22716,
  • wykonywanie drobnych napraw, regulacji i usuwania awarii wynikłych w trakcie produkcji,
  • konserwacja maszyn i urządzeń oraz elektryki,
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z planem przeglądów maszyn,
  • wykonywanie prac montażowych, instalacyjnych, remontowych w ramach prowadzonej przez firmę działalności,
  • proponowanie rozwiązań usprawniających proces, funkcjonowanie maszyn i urządzeń, ograniczających straty produkcyjne,
  • raportowanie wykonywanych czynności,
  • uczestnictwo w procesie zakupowym części zamiennych, współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług serwisowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza z zakresu elektrotechniki, automatyki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnień SEP do eksploatacji urządzeń do 1 kV,
  • umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych.

Oferta:

  • pracę w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od zaraz,
  • długofalową współpracę,
  • możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy,
  • pracę na samodzielnym stanowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.