Opis stanowiska pracy

7-10-58089

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów gotowych podjąć pracę na stanowisku: Inżynier Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym
- Wykrywanie i usuwanie awarii i innych nieprawidłowości w działaniu maszyn i urządzeń związanych z automatyzacją i kontrolą
- Analiza awarii, rozwiązywanie problemów technicznych powierzonych maszyn i urządzeń
- Planowanie i nadzór działań prewencyjnych, naprawczych i konserwacyjnych parku maszynowego
- Udział w działaniach projektowych, wdrożeniowych i optymalizacyjnych
- Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
- Prowadzenie szkoleń z obszaru UR

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne w dziedzinie automatyki/robotyki lub pokrewne
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu
- Praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, hydrauliki i pneumatyki
- Zdolność do diagnozowania maszyn przemysłowych oraz oprogramowania PLC i HMI, umiejętność konfigurowania i obsługi serwonapędów i falowników
- Znajomość zasad TPM
- Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń

Korzyści:
-Jednozmianowy tryb pracy (8.00 – 16.00)
-Możliwość rozwoju w branży produkcyjnej przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
-Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowe lekcje języków obcych, fundusz świadczeń socjalnych, rozbudowany pakiet szkoleń, parking, dofinansowanie posiłków
-Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
-Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji