Opis stanowiska pracy

7-21-54237

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive (Greenfield), poszukujemy Kandydatów (otwartych na relokację) zainteresowanych pracą na stanowisku: Inżynier Utrzymania Ruchu.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:
- Uruchamianie nowych linii produkcyjnych i maszyn
- Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
- Wdrażanie zmian i usprawnień w oprogramowaniu i wizualizacjach
- Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz napraw w parku maszynowym
- Prowadzenie dokumentacji technicznej (w tym instrukcji pracy i procedur)

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Praktyczna wiedza z obszaru automatyki, elektryki, mechaniki i pneumatyki
- Znajomość języka angielskiego B2
- Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
- Znajomość sterowników OMRON/ MITSUBISHI, manipulatorów KUKA, IQ Works 2.0 lub GP-PRO EX4.0 będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
- Atrakcyjny pakiet relokacyjny
- Udział w projekcie Greenfield
- Unikalna możliwość rozwoju w branży Automotive przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
- Możliwość dołączenie do organizacji zapewniającej przejrzyste zasady awansu zawodowego i dalszego rozwoju
- Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowe lekcje języka angielskiego, kantyna pracownicza, strefa relaksu
- Liczne szkolenia
- Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis