Inżynier/Technik wsparcia sprzedaży (HVAC)

HAKOM Sp. z o.o. Sp. k.

Wypędy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

* doradztwo w zakresie zamawianych produktów, sposobu ich kompletowania, instalacji, eksploatacji i serwisowania,
* kontakt z potencjalnymi klientami, przygotowywaniu ofert handlowych,
* uzupełnianiu wiedzy z dziedziny rozwiązań technicznych oferowanych przez firmę,
* uczestnictwo w targach, sesjach i konferencjach w celu promocji produktów
* wsparcie techniczne działu handlowego,
* wsparcie techniczne działu marketingu,
* tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów.

Wymagania

* wykształcenia wyższe techniczne wentylacja, klimatyzacja (lub ostatni rok studiów),
* doświadczenia zawodowe w obszarze sprzedaży,
* doświadczenia w pracy z klientem,
* komunikatywności i szeroko rozumianych zdolności interpersonalnych,
* znajomości branży i rynku odbiorców,
* posiadane prawo jazdy kategorii B,
* biegła obsługa oprogramowania biurowego oraz oprogramowania służącego do projektowania

Prezentacja firmy

Działamy nieprzerwanie od 1989 r. wspierając wykonawców, instalatorów i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 800PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
okazjonalne, uznaniowe, za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie