Inżynier Sprzedaży

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1170785

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta pomp dla przemysłu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier Sprzedaży.

 Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych planów sprzedaż na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego, części łódzkiego i części wielkopolskiego,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z istniejącymi
  • doradztwo oraz szerokie wsparcie techniczne klientów
  • opracowywanie krótko i długoterminowych strategii sprzedaży
  • współpraca z działem sprzedaży wewnętrznej w Polsce, z Product Managerami z całej Europy oraz z fabrykami
  • udział w kampaniach marketingowych, aktywny wpływ na funkcjonowanie działu sprzedaży wewnętrznej
  • przygotowywanie prezentacji technicznych i produktowych
  • reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji
  • udział w szkoleniach w Polsce oraz w innych krajach

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży urządzeń technicznych
  • wykształcenie wyższe techniczne lub min. średnie techniczne
  • doświadczenie we współpracy z firmami produkcyjnymi, aktywne kontakty z osobami zarządzający produkcją, zamówieniami oraz działami technicznymi
  • dobre rozpoznanie rynku aplikacji przemysłowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • gotowość do aktywnej pracy w terenie: 4 dni praca w terenie + 1 dzień HO
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku będącym platformą wymiany wiedzy i rozwoju
  • wsparcie Działu Wewnętrznej Sprzedaży
  • samochód służbowy i pozostałe narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy