Inżynier Sprzedaży

woj. mazowieckie, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, światowego lidera z branży technologii medycznej i bezpieczeństwa, poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadzialna za:

  • Efektywny rozwój podległego rynku poprzez zarządzanie relacjami z klientem i opiekę nad klientem.
  • Sprzedaż rozwiązań marki Klienta w postaci sprzętu ochrony osobistej i systemów bezpieczeństwa.
  • Prezentacje i promowanie sprzętu marki Klienta.
  • Zbieranie informacji rynkowych dotyczących systemów bezpieczeństwa.
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych, uczestnictwo w przetargach, negocjacjach, aukcjach.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży.
  • J. angielski na poziomie dobrym (dokumentacja techniczna i szkolenia w j. angielskim).
  • Znajomość Pakietu Office w stopniu dobrym.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management