Inżynier sprzedaży

DASL Systems

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Producent urządzeń i oprogramowania dla branży energetycznej(ciepłownictwo) o międzynarodowym zasięgu, poszukuje osoby na stanowisko inżyniera sprzedaży/produktu.

Praca na tym stanowisku obejmuje:

  • przygotowanie ofert dla klientów,
  • prezentacje techniczne produktów,
  • kontakt z klientami i pozyskiwanie nowych,
  • inicjowanie działań zmierzających do zwiększenia udziału w rynku,
  • obsługa posprzedażowa.

Oferujemy:

  • nielimitowana ilość pysznej kawy,
  • pracę w sympatycznej i kameralnej strukturze organizacyjnej.

Lokalizacja: Kraków, ul. Wadowicka

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, mile widziane metrologiczne, elektryczne lub z dziedzin pokrewnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Polską firmą, która jest na rynku od 2003 roku. <br/>Zajmujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi