Inżynier Sprzedaży Środków Smarnych

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dystrybutora surowców petrochemicznych w związku z dynamicznym w rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Sprzedaży Środków Smarnych

Inżynier Sprzedaży Środków SmarnychMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży środków smarnych w regionie Polski
  • Doradztwo techniczne i prawne
  • Przygotowywanie ofert wraz z negocjowaniem warunków współpracy
  • Analiza rynku
  • Monitoring dostaw i płatności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży środków smarnych
  • Znajomość ram prawnych i innych przepisów związanych ze sprzedażą smarów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Narzędzia pracy w tym samochód również do użytku prywatnego

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management