Inżynier sprzedaży (branża HVAC)

Jobs Plus HR Sp. z o.o

03-236 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Naszym klientem jest renomowany niemiecki producent urządzeń do zarządzania ciepłem w instalacjach przemysłowych. W portfolio produktowym firmy znajdują się wentylatory przemysłowe, dmuchawy, silniki oraz pompy.

Obecnie łączymy siły w poszukiwaniach Inżyniera, który posiada doświadczenie  w branży HVAC oraz zna j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2).

INŻYNIER SPRZEDAŻY (branża HVAC)

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka)

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

• rozwój sprzedaży na powierzonym terenie (woj. mazowieckie)

• utrzymywanie stałych kontaktów z klientami (producenci urządzeń wykorzystujący nasze

produkty, dystrybutorzy, firmy serwisowe) oraz ich kompleksową obsługę

• prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych

• analizę potrzeb i tendencji rynkowych

Sprawdź, co oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat  – bezpośrednio z Pracodawcą

• pracę w siedzibie firmy w Warszawie (8.00-16.00) + wyjazdy do klientów, kiedy sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli

• system wynagrodzenia: podstawa + premia kwartalna + bonusy roczne w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia podstawowego.

• bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)

• szkolenia produktowe w Polsce i zagranicą

• naukę języka angielskiego a także możliwość opłacenia studiów podyplomowych (branża HVAC lub związanych ze sprzedażą)

• pełne wdrożenie stanowiskowe i produktowe

Najważniejsze dla nas jest:

• znajomość branży wentylacyjnej

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane specjalizacje: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, wydział mechaniczny lub elektryczny)

• dobra znajomość j. angielskiego (B2)

• samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

• czynne prawo jazdy kat. B

• znajomość SAP B1 będzie dodatkowym atutem

Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację i daj nam się poznać.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
premie kwartalne i roczne, pakiet benefitów (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi