Inżynier Sprzedaży - Automatyka

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-23-57097
Wynagrodzenie: 9500 - 11500 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, specjalizującej się w produkcji systemów automatyki do przemysłu automotive, szukamy kandydatów na stanowisko:

Inżyniera Sprzedaży

Miejsce pracy: centralna i północna Polska - home office

Obowiązki:
- Rozwój kontaktów biznesowych i sprzedaży wśród klientów z branży automotive, na podległym terenie
- Prowadzenie spotkań, w celu prezentacji produktów, szkoleń oraz warsztatów dla klientów
- Analizy rynku, konkurencji i potencjalnych klientów
- Badanie potrzeb klienta oraz doradztwo techniczne i przygotowanie oferty
- Współpraca z projektantami w zakresie opracowania optymalnych rozwiązań technicznych
- Współpraca z innymi działami zagranicą, w celu dopasowania rozwiązań i rozwoju istniejących kontaktów
- Raportowanie oraz realizacja założonych celów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana: Automatyka, Mechanika, Elektryka
- Min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem
- Wiedza techniczna z zakresu systemów automatyki przemysłowej
- Znajomość j. angielskiego na poziomie min. dobrym
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Gotowość do częstych podróży służbowych - spotkania z klientami przez 4 dni w tygodniu
- Praktyczna znajomość nowoczesnych technologii stosowanych w obszarach produkcji
- Zaawansowane umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne

Korzyści:
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i z najnowocześniejszymi technologiami w przemyśle automotive
- Wsparcie Asystenta Sprzedaży w codziennych działaniach
- Duża dynamika pracy, samodzielne stanowisko i niezależność w działaniach
- Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon
- Szkolenia oraz wsparcie w rozwoju zawodowym

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management