Inżynier Serwisu

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1146985

Zakres obowiązków:
- serwis aparatury diagnostycznej i medycznej
- rozwiązywanie zagadnień analitycznych i aplikacyjnych
- naprawy, instalacje, wdrożenia, przeglądy okresowe
- prace administracyjne związane z realizowanymi zadaniami

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- umiejętność rozwiązywania zagadnień analitycznych i aplikacyjnych
- umiejętność napraw, instalacji, wdrożeń, przeglądów okresowych
- znajomość prac administracyjnych związane z realizowanymi zadaniami
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- dobra organizacja pracy
- gotowość do podróży służbowych
- prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
- min. 2 lat doświadczenia w serwisie aparatury diagnostycznej i medycznej
- preferowane miejsce zamieszkania - Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland