Inżynier Serwisu (m/k)

Trenkwalder

Toruń, kujawsko-pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Obowiązki:
  • naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń na terenie całego świata,
  • montaż, testowanie oraz uruchamianie linii produkcyjnych,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • raportowanie codziennych etapów postępowania i działań,
  • sprawdzanie błędów i funkcji, modyfikacja programu w zakresie poszczególnych sygnałów w środowisku TIA portal V15,
  • programowanie sterowników SIMATIC Simens Step 7.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe - budowa maszyn, automatyka, mechatronika, techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub pracy o podobnym charakterze (technik serwisu, inżynier serwisu, automatyk),
  • doświadczenie na stanowisku związanym z uruchamianiem ruchu,
  • mile widziane doświadczenie w warsztacie mechanicznym, serwisie urządzeń budowlanych,
  • doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu mechaniki ogólnej,
  • wiedza na temat podstaw hydrauliki i pneumatyki,
  • wiedza z zakresu elektryki (umiejętność czytania schematów elektrycznych - mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV),
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2).

Oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wdrożenie i przygotowanie do pełnienia stanowiska,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • możliwość powrotów do domu na koszt pracodawcy,
  • międzynarodową pracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy