Inżynier Projektu (procesy wtrysku)

Michael Page

okolice Warszawy, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko Inżyniera Projektu. Osoba ta będzie odpowiedzialna za realizację projektów wdrożeniowych nowych maszyn oraz produktów, nadzorując procesy wtrysku.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży technologicznej. Istnieje na rynku od ponad 60 lat, a zakład pracuje w oparciu o najnowsze technologie. Jest zlokalizowany w odległości ok. 25 km od Warszawy, po północno - wschodniej stronie.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa realizacja oraz rozwój projektów wdrożeniowych w zakładzie;
  • Koordynacja ram czasowych oraz celów finansowych;
  • Koordynacja wprowadzania zmian inżynieryjnych w produkcie i procesie;
  • Organizowanie i nadzorowanie przeprowadzanych testów dla nowych uruchomień;
  • Inicjowanie, nadzór i przeprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących w obszarze prowadzonych projektów;
  • Usprawnianie procedur dla nowych uruchomień;
  • Zarządzanie ryzykiem;
  • Wyznaczanie kamieni milowych w projektach;
  • Ścisła współpraca z działem Produkcji, Jakości, Sprzedaży i dostawcami narzędzi.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju projektów w seryjnej produkcji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość technologii wtrysku;
  • Analityczne myślenie, dokładność i odpowiedzialność;
  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz AutoCAD.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki języków;
  • Karta sportowa;
  • Możliwość nauki i rozwoju poprzez dofinansowanie szkoleń i kursów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Warszawy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page