Opis stanowiska pracy

7-10-57651

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby, która weźmie udział w tworzeniu nowego zespołu na stanowisku: Inżynier projektu- Elektronika

Zakres obowiązków:
-Rozwój produktu istniejącego (m.in. styczniki, włączniki, wyłączniki, panele HMI)
-Współpraca z nowoutworzonym międzynarodowym zespołem projektowym
-Odpowiedzialność za pełny cykl produktowy: projektowanie, analiza, testowanie i integracja części elektronicznych
-Ocena jakości materiałów, właściwości i technik stosowanych w produkcji
-Planowanie, projektowanie i rozwój części elektronicznych komponentów, układów scalonych, systemów mechanicznych
-Wyjazdy służbowe- 10% czasu pracy (USA, Szwajcaria)

Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze elektroniki
-Wyksztalcenie techniczne z obszaru: elektronika, elektryka, elektrotechnika, automatyka, inżynieria komputerowa lub pokrewne
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
-Wiedza teoretyczna i praktyczna w projektowaniu systemów wbudowanych opartych na mikroprocesorach lub mikrokontrolerach, projektowaniu obwodów cyfrowych i analogowych, projektowaniu sprzętu Ethernet oraz projektowaniu i testowaniu zasilaczy impulsowych offline
-Doświadczenie z typowymi wbudowanymi urządzeniami peryferyjnymi (np. RAM, Flash, FPGA, SPI, I2C, UART, PWM, A / D, Ethernet / MII, CAN)

Korzyści:
-Bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych
-Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu w strukturach firmy
-Możliwość pracy w systemie home-office (w określonym wymiarze dni)
-Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe
-Bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń w Polsce i za granicą
-Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria