Opis stanowiska pracy

4-18-59669
Wynagrodzenie: 7500 - 8500 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowisko: Inżynier produkcji

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:
- Udział w realizacji projektów usprawniających procesy i linie produkcyjne
- Projektowanie stanowisk produkcyjnych i poprawa efektywności produkcji
- Udział we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji
- Optymalizacja przepływu materiałów, normalizacja czasu pracy oraz eliminacja start
- Mapowanie wąskich gardeł w obszarze produkcji
- Dobór narzędzi i maszyn oraz prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- Min. 5 lat doświadczenie jako Inżynier Procesu/Produktu
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- Praktyczna znajomość metodologii i narzędzi Lean Manufacturing
- Wiedza nt. metod optymalizacji produkcji i rozwiązywania problemów
- Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
- Umiejętność rekomendowania rozwiązań

Korzyści:
- Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie o wysokich standardach
- Duża samodzielność i niezależność
- Przyjazne środowisko pracy
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Stabilność zatrudnienia i dobra atmosfera

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis